SBLOK HOME

zamówienie

etap 1 kontakt

Kontakt z działem sprzedaży. Nasz dział służy doradztwem w wyborze najlepszej opcji link do nr telefonu
– kontakt z nami

etap 2 wybór modelu i opcji

W ofercie domków Klient ma do wyboru opcje COMFORT (z wyposażeniem) lub BASIC (bez wyposażenia).
Modele PREMIUM mają wyposażenie wg indywidualnego projektu przygotowanego dla klienta wg jego życzeń. INDEPENDENT – domek będzie wyposażony w niezależne źródło energii (generator), zbiornik na wodę, niezależny system odprowadzenia ścieków, instalację fotowoltaiczną z magazynem energii.

Wszystkie ww. opcje posiadają w wyposażeniu wewnętrzne instalacje: elektryczną, wod-kan, wentylacji i klimatyzacji z opcją grzania ( do – 20 st ), podstawowe oświetlenie. Po wyborze i zatwierdzeniu specyfikacji wykonania, (opcjonalnie po analizie działki lub miejsca docelowego), podpisaniu umowy oraz wpłaceniu ustalonej zaliczki, domek trafia na produkcję.

etap 3 produkcja

Po potwierdzeniu specyfikacji domku oraz zaksięgowaniu zaliczki, następuje etap produkcji zgodny z ustalonym harmonogramem.
Cały proces powstawania domku mobilnego odbywa się w halach produkcyjnych, skąd wyjeżdżają gotowe w pełni wyposażone domy.

Nasz domek mobilny jak i cały proces produkcyjny odbywa się pod ścisłą kontrolą jakości, zgodnie z wymogami TUV Rheinland.

etap 4 odbiór domku

Po wyprodukowaniu domku Klient otrzymuje informację o gotowości domku do odbioru jakościowego.
Odbiór odbywa się na podstawie zdjęć droga e-mailową lub osobiście w siedzibie firmy.
Po zaakceptowaniu odbioru jakościowego domku i wpłacie pozostałej płatności organizowany jest transport domku. Ekipa dba o solidne zabezpieczenie domku do transportu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
W wyznaczonym terminie klient zabiera domek mobilny. Opcjonalnie, za dodatkową opłatą, istnieje możliwość dostarczenia domku w miejsce wskazane przez klienta.

Finansowanie
Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki temu umożliwimy Ci skorzystanie
z nisko oprocentowanych form finansowania – EKO kredytu lub leasingu, które rozliczysz jako koszty inwestycji.