SBLOK HOME

Rekreacyjny domek mobilny HAPPY do 20m2

Oferujemy wybór kilku modeli domów mobilnych do 20 m2, które można dostosować do indywidualnych wymagań. Całoroczny dom mobilny HAPPY na solidnej konstrukcji drewnianej ( drewno KVN CV 24 ) to gwarancja wysokiej jakości wykonania, nowoczesnych technologii i funkcjonalnych rozwiązań. Każdy dom mobilny jest wyposażony w instalację elektryczną, wentylacji i klimatyzacji z opcją grzania, wod-kan. Na życzenie klienta instalacje LAN / WLAN.

Oferujemy wyposażenie meblowe, aranżacja wg projektu. Możliwość wyboru kilku rodzajów materiałów wykończeniowych, tapicerki, kolorystyki wykończenia ścian i podłogi. Pełną ofertę materiałową przedstawimy na spotkaniu.

Istnieje możliwość wykonania autonomicznego domku, który jest zupełnie niezależny od zewnętrznych instalacji i jest przyjazny dla środowiska.

rekreacyjny domek mobilny happy

Całoroczny domek mobilny do 20 m2 na solidnej konstrukcji drewnianej, izolacja termiczna – panele PIR, jest wyposażony w instalację: elektryczną, wentylacji i klimatyzacji z opcją grzania, wod – kan. Wzór graficzny portalu wokół ramy okna, do wyboru w kilku opcjach lub wg indywidualnego zamówienia. Możliwość wyboru kilku rodzajów materiałów wykończeniowych, tapicerki, kolorystyki wykończenia ścian i podłogi.

Aranżacja wnętrz wg propanowego projektu lub indywidualnego zamówienia.

Opcjonalnie do zestawu za dodatkową opłatą może być dołączona laweta (wymagane prawo jazdy kat. B+E), dedykowana pod ten model lub zakupiony domek może być dostarczony przez nas w dowolne miejsce. Mamy opracowany system szybkiego montażu.

Na życzenie klienta powierzchnia domku może być dopasowana wg własnych potrzeb.

Załatwimy wszelkie formalności związane z ewentualnym zgłoszeniem domku w odpowiednich Urzędach lub zgłoszeniem do przyłączy niezbędnych mediów.

Więcej informacji udzielimy na spotkaniu, do którego zachęcamy.

Previous slide
Next slide
Pliki do pobrania