SBLOK HOME

Całoroczny domek modułowy LAZY DAY do 35 m2

Całoroczny domek modułowy do 35 m2 to idealna propozycja dla miłośników wspólnego spędzania czasu dla 4 osób. Prosty, a zarazem nowoczesny design, wykonany na podstawie konstrukcji oraz materiałów modelu HAPPY. Duże przeszklenia stanowią źródło naturalnego światła i powiększają optyczną powierzchnię domu. Oferujemy niżej zewnętrzne wykończenie fasady w nowoczesnych materiałach, niewymagających uciążliwej impregnacji, takie jak panele elewacyjne z płyt Krion, lub panele ceramiczne o gr. 3 mm i maksymalnych wymiarach 300 x 100 cm.

Miłośnikom saunowania możemy zaprojektować i wykonać na tej samej powierzchni mini sauny: suchą (fińską) lub na podczerwień

Wybór opcji pełnego wyposażenia, oraz urządzeń, które wygodnie rozmieszczono na stosunkowo niedużej powierzchni, pozwoli Ci na wprowadzenie się do luksusowego domku od razu, bez rezygnacji z dotychczasowych nawyków i przyzwyczajeń.

całoroczny domek modułowy LAZY DAY

Całoroczny domek modułowy do 35 m2 na solidnej konstrukcji drewnianej posadowionej na konstrukcji stalowej, izolacja termiczna panel: sklejka – PIR – sklejka + wykończenie wewnętrzne oraz zewnętrzne. Zewnętrzne wykończenie: panele Krion 6 mm lub panele ceramiczne Panaria 0.3. w kilku opcjach kolorystycznych. Istnieje możliwość wyboru kilku materiałów wykończeniowych, tapicerki, kolorystyki wykończenia ścian i podłogi. Domek modułowy jest wyposażony w instalację: elektryczną, wentylacji i klimatyzacji z opcją grzania, wodno kanalizacyjną, na życzenie klienta w instalację LAN/WLAN.

Aranżacja wnętrz wg indywidualnego zamówienia.
Na życzenie klienta powierzchnia modułu może być dopasowana do własnych potrzeb.

Wykonany domek, po analizie dojazdów oraz warunków na działce docelowej, za dodatkową opłatą, dostarczymy i montujemy w dowolnie wskazane miejsce.
Załatwimy wszelkie formalności związane z ewentualnym zgłoszeniem domku w odpowiednich Urzędach lub zgłoszeniem do przyłączy niezbędnych mediów.

Pełna ofertę materiałową, oraz rozwiązań technicznych przedstawimy na spotkaniu, do którego zachęcamy

Previous slide
Next slide
Pliki do pobrania