SBLOK HOME

Domek mobilny pod wynajem

Małe obiekty noclegowe, w tym domki mobilne, są w ostatnich latach bardzo popularne. Ten trend jeszcze długo zostanie alternatywą dla drogich hoteli, mających lata świetności za sobą. Planujesz mieć swój luksusowy domek mobilny i chciałbyś na nim zarabiać, koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem.

Domki mobilne HAPPY oraz LAZY DAY zapewniają luksus, prywatność i intymność, o którą ciężko w większych obiektach, a to daje pole do stworzenia wyjątkowego, unikatowego miejsca na odpoczynek. Możliwość odcięcia się od dotychczasowych problemów, codziennych obowiązków, miejskiego pośpiechu i potrzeba bliskości natury, to jedne z częściej podawanych argumentów, które wymieniają zwolennicy wypoczynku „z dala od wszystkiego”. I tutaj idealnie komponuje się koncepcja domku mobilnego pod wynajem.

Na początku, musisz zastanowić się, do kogo chcesz skierować swoją ofertę – do rodzin z dziećmi, a może do par lub singli ? Możemy Ci w tym pomóc stworzyć swoją koncepcję, dopasować rodzaj domku pod twój model biznesowy, stworzyć plan zagospodarowania terenu działki wokół domku ( lub kilku domków ). Na życzenie możemy zaprojektować i wykonać oryginalny domek tylko dla Ciebie.

Ogromną popularnością cieszą się domki mobilne zlokalizowane w ustronnych miejscach, które dają możliwość obcowania z naturą i pięknem przyrody. Odpoczynek „na odludziu” ma coraz więcej zwolenników. Na plus zadziała na pewno położenie domku z bliskim sąsiedztwie jeziora, rzeki, zalewu czy atrakcyjnych szlaków pieszych i rowerowych.

Turyści szukający noclegów na odpoczynek, zazwyczaj decydują się na kompleksowo wyposażony obiekt. Nasze modele domków na życzenie klienta mogą być wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty aneksu kuchennego, pralkę, suszarkę, telewizor, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Opcjonalnie może być wyposażony w zestaw telewizji satelitarnej, projektor filmowy, zewnętrzny zestaw do grillowania czy np. mobilną saunę.

Wysokość dochodu będzie zależeć od lokalizacji domku, standardu wykończenia oraz od tego, czy swój biznes chcesz prowadzić sezonowo, czy całorocznie. Przypominamy, domki mobilne HAPPY, LAZY DAY posiadają solidną drewnianą konstrukcję, wysoką termikę, zapewniają pełny komfort użytkowania. Dzięki temu masz całoroczną ofertę wynajmu poszerzoną o weekend majowy, listopadowy, święta Bożego Narodzenia, Sylwester oraz ferie zimowe co przekłada się na całoroczny dochód. Możemy przedstawić symulację dochodów w zależności od miejsca Inwestycji.

Domki HAPPY i LAZY DAY poza tym że są atrakcyjne wizualnie i doskonale komponują z otaczającą przyrodą, odpowiadają najnowszym normom i trendom budowlanym.

Jeżeli decydujesz się na taki biznes, to nasza ekipa pomoże w organizacji od podstaw:

  • analizy działki
  • symulacji dochodów
  • pomocy w zakupie kompletnie wyposażonego domku w formie leasingowej lub pożyczki bankowej
  • modelu rozliczenia wynajmu
  • marketingu i reklamy

wynajmij swój domek
i zacznij zarabiać

Previous slide
Next slide