SBLOK HOME

Mobilne biuro MAGNUS

Całoroczne biuro mobilne wykonane na podstawie modelu HAPPY. Aranżacja biura jest dostosowane do Twoich potrzeb. Możliwość wyboru kilku rodzajów nowoczesnych materiałów wykończeniowych, tapicerki, kolorystyki wykończenia ścian i podłogi. Pełną ofertę materiałową przedstawimy na spotkaniu.
Powierzchnia może się wahać od 12 do 35 m2 lub więcej, łącząc ze sobą kolejne moduły biura.
Biuro jest wyposażone w niezbędne instalacjie potrzebne do komfortowej pracy: elektryczną, sieć LAN / WLAN, wentylacji, klimatyzacji z opcja grzania, wodno – kanalizacyjną. Na życzenie klienta może być wyposażone w niezbędny sprzęt biurowy wg potrzeb klienta.
Załatwiamy wszelkie formalności związane z posadowieniem biura, dostawą oraz montażem.

mobilne biuro MAGNUS

Całoroczne biuro mobilne wykonane na podstawie modelu HAPPY na solidnej konstrukcji drewnianej z wysoką izolacją termiczną, rdzeń zasadniczy: sklejka – PIR – sklejka w odpowiednich grubościach z dodatkowym wykończeniem zewnętrznym oraz wewnętrznym. Elementy wykończeniowe fasady mogą być wykonane w dość szerokim spektrum materiałowym, kolorystycznym oraz technologicznym.

Minimalna powierzchnia biurowa to 12 m2. Docelowa powierzchnia biura jest uzależniona od potrzeb klienta na bazie wykonanej oraz zaakceptowanej koncepcji organizacji przestrzeni biurowej.
Biuro mobilne posiada wszystkie niezbędne instalacjie: elektryczną, LAN /WLAN, wentylacji i klimatyzacji z opcją grzania, wod-kan.

Oferujemy wysokiej jakości nowoczesne materiały wykończeniowe, które omawiany przy koncepcji organizacji biura.

Załatwimy wszelkie formalności związane z ewentualnym zgłoszeniem domku w odpowiednich Urzędach lub zgłoszeniem do przyłączy niezbędnych mediów.

Wykonane biuro, po analizie dojazdów oraz warunków na działce docelowej, za dodatkową opłatą, dostarczymy i montujemy w dowolnie wskazane miejsce.

ZMIANA MODELU