SBLOK HOME

Happy

modele

modele rekreacyjne happy

Oferujemy wybór kilku modeli domów mobilnych, które można dostosować do indywidualnych wymagań. Całoroczny dom mobilny HAPPY na solidnej konstrukcji drewnianej ( drewno KVN CV 24 ) to gwarancja wysokiej jakości wykonania, nowoczesnych technologii i funkcjonalnych rozwiązań. Każdy dom mobilny jest wyposażony w instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną, a także ogrzewanie i wentylację. Oferujemy wyposażenie meblowe, aranżacja wg projektu. Możliwość wyboru kilku rodzajów materiałów wykończeniowych, tapicerki, kolorystyki wykończenia ścian i podłogi. Pełną ofertę materiałową oraz
kolorystyki przedstawimy na spotkaniu.
Istnieje możliwość wykonania autonomicznego domku, który jest zupełni niezależny od zewnętrznych instalacji i jest przyjazny do środowiska.

lazy day

domek modułowy LAZY DAY

Całoroczny domek modułowy do 35 m2 to idealna propozycja dla miłośników wspólnego spędzania czasu dla 4 osób. Prosty, a zarazem nowoczesny design, wykonany na podstawie konstrukcji oraz materiałów modelu HAPPY. Duże przeszklenia stanowią źródło naturalnego światła i powiększają optyczną powierzchnię domu. Oferujemy zewnętrzne wykończenie fasady również w nowoczesnych materiałach, niewymagających uciążliwej impregnacji, takie jak paneli elewacyjnych z płyt Krion, lub panele ceramiczne o gr. 3 mm i maksymalnych wymiarach 300 x 100 cm.

Gusto

modele gastronomiczne

Oferujemy wykonanie pawilonów gastronomicznych o szerokim spektrum przeznaczenia, od pawilonu małogabarytowego do mobilnej kawiarni. Oferujemy kompleksowe rozwiązania: indywidualny projekt architektoniczny, projekt układu technologicznego, wyposażenie gastronomiczne, wyposażenie wg zaplanowanej aranżacji, załatwienie wszelkich formalności związanych z posadowieniem pawilonu, dostawa, montaż.