SBLOK HOME

SBLOK home to polska frma produkująca całoroczne domy mobilne pod wspólną nazwą HAPPY oraz domy modułowe. Jest flagowym oddziałem firmy S-BLOK Group. Założona w 2005 roku firma, posiada własne biuro projektów, halę produkcyjną oraz magazynową z całą infrastrukturą logistyczną. Nasz potencjał budujemy na podstawie doświadczenia i wiedzy, zdobytego w wieloletnim projektowaniu architektury kubaturowej, modernizacji lotnisk w kraju i za granicą, zaangażowaniu całego zespołu oraz zaufaniu naszych dostawców oraz podwykonawców.

Dom mobilny to nie tylko alternatywna forma wypoczynku, ale także styl życia. Możesz przemieszczać się i zmieniać lokalizację swojego domu w zależności od potrzeb i preferencji. Wybierając domek mobilny, wspierasz ekologiczny styl życia. Luksusowe Domki mobilne HAPPY wykonane są z naturalnych materiałów, są wyposażone w nowoczesną technologię i funkcjonalne rozwiązania, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Każdy dom mobilny ma system inteligentnego zarządzania, który pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją czy alarmem.

o nas

SBLOK home to polska frma produkująca całoroczne domy mobilne pod wspólną nazwą HAPPY oraz domy modułowe. Jest flagowym oddziałem firmy S-BLOK Group. Założona w 2005 roku firma, posiada własne biuro projektów, halę produkcyjną oraz magazynową z całą infrastrukturą logistyczną. Nasz potencjał budujemy na podstawie doświadczenia i wiedzy, zdobytego w wieloletnim projektowaniu architektury kubaturowej, modernizacji lotnisk w kraju i za granicą, zaangażowaniu całego zespołu oraz zaufaniu naszych dostawców oraz podwykonawców. Dom mobilny to nie tylko alternatywna forma wypoczynku, ale także styl życia. Możesz przemieszczać się i zmieniać lokalizację swojego domu w zależności od potrzeb i preferencji. Wybierając domek mobilny, wspierasz ekologiczny styl życia. Luksusowe Domki mobilne HAPPY wykonane są z naturalnych materiałów, są wyposażone w nowoczesną technologię i funkcjonalne rozwiązania, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Każdy dom mobilny ma system inteligentnego zarządzania, który pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją czy alarmem.